• Bioveri ©

  Jesteśmy jednym z największych w Polsce importerów surowców BIO i produktów pochodzących z upraw ekologicznych.

  Ważkim elementem naszej działalności jest utrzymywanie osobistego kontaktu z miejscowymi producentami na całym świecie. Jest to gwarantem dobrej współpracy, kontynuacji i spełnienia wymaganej jakości dostaw.

  WIĘCEJ
 • Import

  Odpowiadając na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku ekologicznego w Polsce - Bioveri © stała się największym importerem surowców Bio m.in. sezamu, ziaren słonecznika, fig, rodzynek, moreli. W naszej ofercie znajduje się ponad 60 pozycji asortymentowych i ciągle przybywa nowych. Sprowadzamy także surowce na indywidualne zamówienia naszych Klientów.

  WIĘCEJ
 • Sezamki Croc-Crac

  Istotnym obszarem działalności firmy jest produkcja sezamek Bio.

  Produkt sprzedawany pod marką Croc-Crac ® zdobył pozycję lidera na rynku polskim.

  Firma wyspecjalizowała się także w produkcji „private labels” dla rynków zachodnich m.in. Niemcy, Francja, Włochy.

  WIĘCEJ

Witamy na stronie firmy Bioveri

Bioveri to jeden z największych w Polsce importerów surowców i półproduktów pochodzących z upraw EKOlogicznych z całego świata m.in. Pakistanu, Peru, Tajlandii, Brazylii, Turcji, Kolumbii, Paragwaju, Burkina Faso.

Firma powstała w roku 2004 i na początku swojej działalności produkowała na rynek zachodni Sezamki Bio, wyroby pochodzące wyłącznie ze składników uprawianych ekologicznie, czyli upraw wolnych od pestycydów, sztucznych nawozów, chemii, pozbawionych modyfikacji genetycznych.

Odpowiadając na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku ekologicznego w Polsce - Bioveri stała się największym importerem surowców BIO m.in. sezamu, ziaren słonecznika, fig, rodzynek, moreli. W naszej ofercie znajduje się ponad 60 pozycji asortymentowych i ciągle przybywa nowych. Sprowadzamy także surowce na indywidualne zamówienia naszych Klientów w zależności od Ich potrzeb.

 

Nasza praca stała się naszą pasją. Ekologia i uprawy bio są tym co chcemy propagować, a ich produkty udostępniać Konsumentom tym samym edukując Ich.

Podstawowe wartości Bioveri to jakość, wiarygodność i profesjonalizm. To one gwarantują nam zaufanie klientów, a ciągły rozwój firmy pozwala nam spełniać Ich wymagania.

W roku 2015 wdrożyliśmy system kontroli jakości IFS.

 

Logo Polskiej Izby Żywności Ekologicznej

 

Bioveri jest członkiem Polskiej Izby Żywności Ekologicznej: organizacji zrzeszającej przedstawicieli rynku żywności ekologicznej (rolników przetwórców, handlu detalicznego i hurtowników).
Obecnie, jak wszyscy zrzeszeni w PIŻE, firma wspiera kampanię propagującą zrównoważoną produkcję, dystrybucję i konsumpcję żywności ekologicznej JEMY EKO.

Więcej na stronie: jemyeko.com